Gazetki promocyjne i promocje
 1. Kupino.pl
 2. Artykuły dziecięce i zabawki gazetki
 3. Smyk
Artykuły dziecięce i zabawki:

Smyk promocje

Ulotka tego sprzedawcy nie jest dostępna teraz.

Asortyment Smyk

Sieć sklepów wychodzi naprzeciw oczekiwaniom najmłodszych klientów i może poszczycić się bardzo bogatą ofertą zabawek i akcesoriów dla dzieci, jak również produktami dla kobiet w ciąży. Klienci - Ci młodsi i starsi - mają możliwość wyboru spośród poniższych kategorii:

 • Zabawki dla dzieci (0-14 lat)
 • Ubrania dla dzieci
 • Wózki
 • Obuwie
 • Książki
 • Muzyka
 • Film
 • Komiksy
 • Chodziki
 • Maty edukacyjne


Oprócz sprzedaży stacjonarnej, sieć sklepów Smyk oferuje również możliwość zakupu większości produktów online. Towary wysyłane są w ciągu 1 dnia roboczego i dostarczane kurierem.

Aktualne promocje ukazują się regularnie, a okres ich trwania wynosi od kilku dni do nawet kilku tygodni. Więcej informacji dostępnych jest na oficjalnej stronie sklepu, pod adresem: www.smyk.pl.

 

Smyk – marki własne

W ofercie Smyk znaleźć można również produkty 2 marek własnych. Są to:

 • Cool Club – wysokiej jakości ubranka i obuwie dla dzieci
 • Smiki – zabawki dla dzieci w każdym wieku


Godziny otwarcia sklepów zależne są w dużej mierze od godzin otwarcia galerii handlowych, na terenie których się znajdują, jednak z reguły pora od 09:00 to 21:00 od poniedziałku do soboty (oraz w niedziele handlowe).

 

Smyk – program lojalnościowy Smyk&Spółka

W Smyk każdą wydaną złotówkę można wymienić na „puzzle”, które później zamieniane są na bony upominkowe. Każde 333 puzzli to jeden bon. Co ciekawe – wszyscy bliscy mogą zbierać punkty na wspólne konto.

 

Historia Smyk w Polsce

Pierwsze 35 sklepów Smyk zostało otwartych w Polsce w roku 2000. Smyk obejmuje ponad 160 punktów sprzedaży działających w atrakcyjnie zlokalizowanych centrach handlowych w Polsce oraz sklep internetowy smyk.com. Sklepy tej sieci działają również na Ukrainie i w Rumunii. Główna siedziba sieci znajduje się w Warszawie.

 

Smyk w portalu Kupino.pl

Serwis Kupino.pl dostarcza informacje na temat aktualnie trwających promocji i przecen w sieci sklepów Smyk, a także udostępnia aktualne gazetki promocyjne i ulotki sklepu w wersji elektronicznej.

Smyk promocje

Wykaz aktualnych, nadchodzących i poprzednich gazetek promocyjnych sieci handlowej Smyk. Kupino.pl codziennie śledzi i aktualizuje dla Ciebie promocje sieci handlowych w całej Polsce. Przeglądając i korzystając z gazetek promocyjnych na Kupino.pl sieci handlowej Smyk oszczędzasz pieniądze, czas i chronisz środowisko.

Ulubione sieci handlowe

Lidl

Lidl to niemiecka sieć sklepów, której początki sięgają lat 30. XX wieku. Pierwszy sklep pod obecną nazwą został otwarty w 1973 roku, w Niemczech…

Rossmann

Historia drogerii sięga roku 1993, kiedy to został otwarty pierwszy sklep – w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej. Obecnie w Polsce istnieje prawie 1300…

Super-Pharm

W 2001 roku została otwarty pierwszy sklep Super-Pharm w Polsce. W roku 2010 funkcjonowały już 33 sklepy, a w maju 2016 istniały już 64 punkty w…

Jysk

W Polsce JYSK istnieje od 2000 roku, obecnie zatrudnia ponad 2200 osób na terenie całego kraju. Główna siedziba mieści się w Gdańsku. Warto…