Gazetki promocyjne i promocje
 1. Kupino.pl
 2. AGD i RTV gazetki
 3. RTV Euro AGD
AGD i RTV:

RTV Euro AGD gazetka

RTV Euro AGD gazetka
RTV Euro AGD gazetka
RTV Euro AGD gazetka
do śro 30. 09
Ładowanie...

Historia RTV EURO AGD w Polsce

RTV EURO AGD jest firmą polską i zostało założone w roku 1990. W pierwszych czterech latach działalności firma operowała na rynku warszawskim, a w latach następnych rozbudowała sieć sprzedaży na terenie całego kraju. W roku 2014 sieć posiadała 100 sklepów w całej Polsce. Sklep internetowy euro.com.pl został otwarty w 2007 roku. Obecnie sieć posiadała 282 sklepów RTV EURO AGD w 179 miejscowościach oraz jednocześnie prowadzi sklepy internetowe euro.com.pl oraz oleole.pl. Sklepy stacjonarne RTV EURO AGD są najczęściej zlokalizowane w dużych miastach w centrach handlowych. Główna siedziba RTV EURO AGD w Polsce znajduje się w Warszawie.

 

Asortyment RTV EURO AGD

Sieć sklepów z elektroniką może poszczycić się bogatą ofertą produktów, Klienci mają możliwość wyboru spośród poniższych kategorii:

 • Telewizory i RTV
 • Komputery i Tablety
 • Foto i Kamery
 • Telefony i Smartfony
 • Konsole i Gry
 • AGD
 • AGD do zabudowy
 • AGD małe
 • Sport i rekreacja
 • Zegarki
 • Filmy
 • Muzyka
 • Hulajnogi


Oprócz sprzedaży stacjonarnej, sieć elektro marketów RTV EURO AGD oferuje również możliwość zakupu większości produktów online. Towary można odebrać osobiście w punkcie lub zdecydować się na dostawę kurierską. Co więcej strona sklepu oferuje możliwość dodania produktów do porównania przed dokonaniem zakupu.

Aktualne promocje ukazują się regularnie, a okres ich trwania wynosi od kilku dni do nawet kilku tygodni. Więcej informacji dostępnych jest na oficjalnej stronie sklepu, pod adresem: www.euro.com.pl.

 

RTV EURO AGD – marki własne

W ofercie RTV EURO AGD znaleźć można również produkty takich marek własnych jak:

 • Alveus – AGD
 • Deante – zlewy, zlewozmywaki, produkty czyszczące


Godziny otwarcia RTV EURO AGD to z reguły pora od 09:00 to 21:00 od poniedziałku do soboty (oraz w niedziele handlowe) – godziny te zależne są przeważnie od godzin otwarcia galerii handlowych, na terenie których znajdują się sklepy.

 

RTV EURO AGD – zużyty sprzęt

Przy zakupie sprzętu elektrycznego lub elektronicznego w RTV EURO AGD można skorzystać bezpłatnie z opcji „Mam zużyty sprzęt do oddania”. Dostarczając zamówienie sklep odbiera od Klienta nieodpłatnie zużyty sprzęt, o ile jest on tego samego rodzaju i pełnił te same funkcje co sprzęt dostarczony.

 

RTV EURO AGD w portalu Kupino.pl

Serwis Kupino.pl dostarcza informacje na temat aktualnie trwających promocji i przecen w sieci sklepów RTV EURO AGD, a także udostępnia aktualne gazetki promocyjne i ulotki sklepu w wersji elektronicznej.

W aktualnej gazetce można znaleźć te produkty w obniżonych cenach

RTV Euro AGD gazetka

Wykaz aktualnych, nadchodzących i poprzednich gazetek promocyjnych sieci handlowej RTV Euro AGD. Przeglądnij naszą aktualną gazetkę promocyjną RTV Euro AGD obowiązującą od pon 31. 08. 2020 do śro 30. 09. 2020 i zaoszczędź na produktach ze swojej listy zakupów. Kupino.pl codziennie śledzi i aktualizuje dla Ciebie promocje sieci handlowych w całej Polsce. By uzyskać bardziej szczegółowe informacje o zniżkach w aktualnej gazetce promocyjnej RTV Euro AGD, przejdź do zakładki Promocje w gazetce. Nie wybrałeś niczego z gazetki promocyjnej sieci handlowej RTV Euro AGD? W kategorii AGD i RTV przygotowaliśmy dla Ciebie 14 gazetek promocyjnych 17 sieci handlowych, m.in. aktualną gazetkę promocyjną Tres, aktualną gazetkę promocyjną Media Markt, aktualną gazetkę promocyjną RTV Euro AGD. Przeglądając i korzystając z gazetek promocyjnych na Kupino.pl sieci handlowej RTV Euro AGD oszczędzasz pieniądze, czas i chronisz środowisko.

# RTV Euro AGD telefony, RTV Euro AGD laptopy, RTV Euro AGD smartfony, RTV Euro AGD telewizory, RTV Euro AGD promocje

Ulubione sieci handlowe

Netto

Pierwszy sklep Netto w Polsce powstał w 1995 r. przy ul. Emilii Gierczak w Szczecinie. Firma ma obecnie 368 sklepów oraz 3 magazyny dystrybucyjne i…

Tesco

Pierwszy oficjalny punkt TESCO w Polsce został otwarty w 1998 roku, w Centrum Handlowym Wrocław Bielany. Sklep liczył 10 tys. metrów kwadratowych…

Topaz

Firma powstała w 1993 roku w Sokołowie Podlaskim. To właśnie w tym mieście Zbigniew Paczóski - wówczas młody przedsiębiorca - założył swój pierwszy…

Castorama

Pierwszy oficjalny market Castorama w Polsce został otwarty w 1996 roku, w Warszawie. Następnie w 1998 roku otworzyły się sklepy w Poznaniu i…