Gazetki promocyjne i promocje
 1. Kupino.pl
 2. AGD i RTV gazetki
 3. RTV Euro AGD
AGD i RTV:

RTV Euro AGD gazetka

Ładowanie...
RTV Euro AGD gazetka
RTV Euro AGD gazetka
RTV Euro AGD gazetka
do czw. 1. 8.
Ładowanie...

Asortyment RTV EURO AGD

Sieć sklepów z elektroniką może poszczycić się bogatą ofertą produktów, Klienci mają możliwość wyboru spośród poniższych kategorii:

 • Telewizory i RTV
 • Komputery i Tablety
 • Foto i Kamery
 • Telefony i Smartfony
 • Konsole i Gry
 • AGD
 • AGD do zabudowy
 • AGD małe
 • Sport i rekreacja
 • Zegarki
 • Filmy
 • Muzyka
 • Hulajnogi


Oprócz sprzedaży stacjonarnej, sieć elektro marketów RTV EURO AGD oferuje również możliwość zakupu większości produktów online. Towary można odebrać osobiście w punkcie lub zdecydować się na dostawę kurierską. Co więcej strona sklepu oferuje możliwość dodania produktów do porównania przed dokonaniem zakupu.

Aktualne promocje ukazują się regularnie, a okres ich trwania wynosi od kilku dni do nawet kilku tygodni. Więcej informacji dostępnych jest na oficjalnej stronie sklepu, pod adresem: www.euro.com.pl.

 

RTV EURO AGD – marki własne

W ofercie RTV EURO AGD znaleźć można również produkty takich marek własnych jak:

 • Alveus – AGD
 • Deante – zlewy, zlewozmywaki, produkty czyszczące


Godziny otwarcia RTV EURO AGD to z reguły pora od 09:00 to 21:00 od poniedziałku do soboty (oraz w niedziele handlowe) – godziny te zależne są przeważnie od godzin otwarcia galerii handlowych, na terenie których znajdują się sklepy.

 

RTV EURO AGD – zużyty sprzęt

Przy zakupie sprzętu elektrycznego lub elektronicznego w RTV EURO AGD można skorzystać bezpłatnie z opcji „Mam zużyty sprzęt do oddania”. Dostarczając zamówienie sklep odbiera od Klienta nieodpłatnie zużyty sprzęt, o ile jest on tego samego rodzaju i pełnił te same funkcje co sprzęt dostarczony.

 

Historia RTV EURO AGD w Polsce

RTV EURO AGD jest firmą polską i zostało założone w roku 1990. W pierwszych czterech latach działalności firma operowała na rynku warszawskim, a w latach następnych rozbudowała sieć sprzedaży na terenie całego kraju. W roku 2014 sieć posiadała 100 sklepów w całej Polsce. Sklep internetowy euro.com.pl został otwarty w 2007 roku. Obecnie sieć posiadała 282 sklepów RTV EURO AGD w 179 miejscowościach oraz jednocześnie prowadzi sklepy internetowe euro.com.pl oraz oleole.pl. Sklepy stacjonarne RTV EURO AGD są najczęściej zlokalizowane w dużych miastach w centrach handlowych. Główna siedziba RTV EURO AGD w Polsce znajduje się w Warszawie.

 

RTV EURO AGD w portalu Kupino.pl

Serwis Kupino.pl dostarcza informacje na temat aktualnie trwających promocji i przecen w sieci sklepów RTV EURO AGD, a także udostępnia aktualne gazetki promocyjne i ulotki sklepu w wersji elektronicznej.

W aktualnej gazetce można znaleźć te produkty w obniżonych cenach

RTV Euro AGD gazetka

Wykaz aktualnych, nadchodzących i poprzednich gazetek promocyjnych sieci handlowej RTV Euro AGD. Przeglądnij naszą aktualną gazetkę promocyjną RTV Euro AGD obowiązującą od 2. 7. 2019 do 1. 8. 2019 i zaoszczędź na produktach ze swojej listy zakupów. Kupino.pl codziennie śledzi i aktualizuje dla Ciebie promocje sieci handlowych w całej Polsce. By uzyskać bardziej szczegółowe informacje o zniżkach w aktualnej gazetce promocyjnej RTV Euro AGD, przejdź do zakładki Zniżki w gazetce. Nie wybrałeś niczego z gazetki promocyjnej sieci handlowej RTV Euro AGD? W kategorii AGD i RTV przygotowaliśmy dla Ciebie 13 gazetek promocyjnych 17 sieci handlowych, m.in. aktualną gazetkę promocyjną Media Markt gazetka, aktualną gazetkę promocyjną Tres katalog, aktualną gazetkę promocyjną RTV Euro AGD gazetka. Przeglądając i korzystając z gazetek promocyjnych na Kupino.pl sieci handlowej RTV Euro AGD oszczędzasz pieniądze, czas i chronisz środowisko.

# RTV Euro AGD gazetka, RTV Euro AGD kod rabatowy, RTV Euro AGD promocje, RTV Euro AGD rabat, RTV Euro AGD uro agd gazetka, RTV Euro AGD oferta, RTV Euro AGD ulotka