Gazetki promocyjne i promocje
 1. Kupino.pl
 2. AGD i RTV gazetki
 3. Neonet
AGD i RTV:

Neonet gazetka

Ulotka tego sprzedawcy nie jest dostępna teraz.

Asortyment NEONET

Sieć sklepów z elektroniką wyposażona jest w produkty z działów takich jak m.in:

 • Telewizory i RTV
 • AGD duże
 • AGD do zabudowy
 • AGD małe
 • Komputery i tablety
 • Konsole i gry
 • Smartfony i tabletki
 • Hulajnogi
 • Zegarki sportowe
 • Drony


Oprócz sprzedaży stacjonarnej, sieć elektro marketów NEONET oferuje również możliwość zakupu większości produktów online. Produkty można również zarezerwować i odebrać w wybranym sklepie stacjonarnym.

Aktualne promocje ukazują się regularnie, a okres ich trwania wynosi od kilku dni do nawet kilku tygodni. Więcej informacji dostępnych jest na oficjalnej stronie sklepu, pod adresem: www.neonet.pl.

Godziny otwarcia marketów to z reguły pora od 09:00 to 21:00 od poniedziałku do soboty (oraz w niedziele handlowe) – godziny te zależne są przeważnie od godzin otwarcia galerii handlowych, na terenie których znajdują się sklepy NEONET.

 

NEONET – działania dla Środowiska i działalność charytatywna

NEONET oprócz wdrażania polityki pro-środowiskowej w obrębie swojej sieci, wspiera również działania na rzecz poprawy środowiska również wśród swoich Klientów. Na oficjalnej stronie można znaleźć dział z poradami dotyczącymi produktów, które są np. energooszczędne i przyczyniają się zmniejszenia wpływu na środowisko. Sklep podaje, że oszczędność energii to także oszczędność dla portfeli Klientów i zachęca do wyboru odpowiednich produkty w życiu codziennym, by zyskać pieniądze i przy okazji pomóc chronić przyrodę.

NEONET oprócz działalności pro-środowiskowej angażuje się także w działania charytatywne oraz kampanie społeczne. Wśród beneficjentów Neonet znajdują się m.in. Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. Zbigniewa Religi w Zabrzu, a także ogólnopolski projekt Szlachetna Paczka.

W 2010 roku sklepy wsparły sprzedaż płyty CD z utworami nagranymi przez popularnych w Polsce artystów, takich jak:  Stanisława Celińska, Małgorzata Kożuchowska, Zbigniew Kurtycz, Maciej Maleńczuk, Andrzej Piaseczny, Marek Piekarczyk. Całkowity dochód z tej sprzedaży został przeznaczony na budowę sztucznej komory serca dla dzieci.

 

Historia NEONET w Polsce

Powstanie sieci to rok 1990 i otwarcie na Dolnym Śląsku jednoosobowej hurtowni RTV AGD przez Marka Majewskiego. Cztery lata później kupił on spółkę D and D, którą jeszcze w 1994 roku przemianował na Firmę Handlową M and M. Ta właśnie firma była pierwszym sklepem NEONET, tyle, że pod innym szyldem. Sklep o oficjalnej nazwie powstał w 2003 roku, we Wrocławiu. Główna siedziba sieci znajduje się we Wrocławiu.

 

NEONET w portalu Kupino.pl

Serwis Kupino.pl dostarcza informacje na temat aktualnie trwających promocji i przecen w sieci sklepów NEONET, a także udostępnia aktualne gazetki promocyjne i ulotki sklepu w wersji elektronicznej.

Neonet gazetka

Wykaz aktualnych, nadchodzących i poprzednich gazetek promocyjnych sieci handlowej Neonet. Kupino.pl codziennie śledzi i aktualizuje dla Ciebie promocje sieci handlowych w całej Polsce. Przeglądając i korzystając z gazetek promocyjnych na Kupino.pl sieci handlowej Neonet oszczędzasz pieniądze, czas i chronisz środowisko.

Ulubione sieci handlowe

Kik

Pierwszy obiekt handlowy Kik otwarto w Środzie Wielkopolskiej, w 2012 roku. Obecnie na terenie kraju istnieje ponad 270 sklepów Kik. Więcej…

Rossmann

Historia drogerii sięga roku 1993, kiedy to został otwarty pierwszy sklep – w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej. Obecnie w Polsce istnieje prawie 1300…

Netto

Pierwszy sklep Netto w Polsce powstał w 1995 r. przy ul. Emilii Gierczak w Szczecinie. Firma ma obecnie 368 sklepów oraz 3 magazyny dystrybucyjne i…

Pepco

Firma powstała pod koniec 1999 roku w Polsce, będąc oddziałem brytyjskiej marki Brown&Jackson. Początkowo występowała pod nazwą L-stretcher…