Gazetki promocyjne i promocje
 1. Kupino.pl
 2. AGD i RTV gazetki
 3. Neonet
AGD i RTV:

Neonet gazetka

Ulotka tego sprzedawcy nie jest dostępna teraz.

Asortyment NEONET

Sieć sklepów z elektroniką wyposażona jest w produkty z działów takich jak m.in:

 • Telewizory i RTV
 • AGD duże
 • AGD do zabudowy
 • AGD małe
 • Komputery i tablety
 • Konsole i gry
 • Smartfony i tabletki
 • Hulajnogi
 • Zegarki sportowe
 • Drony


Oprócz sprzedaży stacjonarnej, sieć elektro marketów NEONET oferuje również możliwość zakupu większości produktów online. Produkty można również zarezerwować i odebrać w wybranym sklepie stacjonarnym.

Aktualne promocje ukazują się regularnie, a okres ich trwania wynosi od kilku dni do nawet kilku tygodni. Więcej informacji dostępnych jest na oficjalnej stronie sklepu, pod adresem: www.neonet.pl.

Godziny otwarcia marketów to z reguły pora od 09:00 to 21:00 od poniedziałku do soboty (oraz w niedziele handlowe) – godziny te zależne są przeważnie od godzin otwarcia galerii handlowych, na terenie których znajdują się sklepy NEONET.

 

NEONET – działania dla Środowiska i działalność charytatywna

NEONET oprócz wdrażania polityki pro-środowiskowej w obrębie swojej sieci, wspiera również działania na rzecz poprawy środowiska również wśród swoich Klientów. Na oficjalnej stronie można znaleźć dział z poradami dotyczącymi produktów, które są np. energooszczędne i przyczyniają się zmniejszenia wpływu na środowisko. Sklep podaje, że oszczędność energii to także oszczędność dla portfeli Klientów i zachęca do wyboru odpowiednich produkty w życiu codziennym, by zyskać pieniądze i przy okazji pomóc chronić przyrodę.

NEONET oprócz działalności pro-środowiskowej angażuje się także w działania charytatywne oraz kampanie społeczne. Wśród beneficjentów Neonet znajdują się m.in. Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. Zbigniewa Religi w Zabrzu, a także ogólnopolski projekt Szlachetna Paczka.

W 2010 roku sklepy wsparły sprzedaż płyty CD z utworami nagranymi przez popularnych w Polsce artystów, takich jak:  Stanisława Celińska, Małgorzata Kożuchowska, Zbigniew Kurtycz, Maciej Maleńczuk, Andrzej Piaseczny, Marek Piekarczyk. Całkowity dochód z tej sprzedaży został przeznaczony na budowę sztucznej komory serca dla dzieci.

 

Historia NEONET w Polsce

Powstanie sieci to rok 1990 i otwarcie na Dolnym Śląsku jednoosobowej hurtowni RTV AGD przez Marka Majewskiego. Cztery lata później kupił on spółkę D and D, którą jeszcze w 1994 roku przemianował na Firmę Handlową M and M. Ta właśnie firma była pierwszym sklepem NEONET, tyle, że pod innym szyldem. Sklep o oficjalnej nazwie powstał w 2003 roku, we Wrocławiu. Główna siedziba sieci znajduje się we Wrocławiu.

 

NEONET w portalu Kupino.pl

Serwis Kupino.pl dostarcza informacje na temat aktualnie trwających promocji i przecen w sieci sklepów NEONET, a także udostępnia aktualne gazetki promocyjne i ulotki sklepu w wersji elektronicznej.

Neonet gazetka

Wykaz aktualnych, nadchodzących i poprzednich gazetek promocyjnych sieci handlowej Neonet. Kupino.pl codziennie śledzi i aktualizuje dla Ciebie promocje sieci handlowych w całej Polsce. Przeglądając i korzystając z gazetek promocyjnych na Kupino.pl sieci handlowej Neonet oszczędzasz pieniądze, czas i chronisz środowisko.

Ulubione sieci handlowe

Auchan

Pierwszy punkt Auchan w Polsce zostawł otwarty w 1996 roku, w Piasecznie pod Warszawą. Obecnie sieć sklepów liczy 74 hipermarkety w dwóch modelach…

Super-Pharm

W 2001 roku została otwarty pierwszy sklep Super-Pharm w Polsce. W roku 2010 funkcjonowały już 33 sklepy, a w maju 2016 istniały już 64 punkty w…

Biedronka

Biedronka to sieć licząca ponad 2900 sklepów w ponad 1100 miastach na terenie całej Polski. Firma obecna jest na polskim rynku od ponad 20 lat…

Lidl

Lidl to niemiecka sieć sklepów, której początki sięgają lat 30. XX wieku. Pierwszy sklep pod obecną nazwą został otwarty w 1973 roku, w Niemczech…