Gazetki promocyjne i promocje
 1. Kupino.pl
 2. Sklepy zoologiczne gazetki
 3. Kakadu
Sklepy zoologiczne:

Kakadu gazetka

Kakadu gazetka
Kakadu gazetka
Kakadu gazetka
do śro 8. 07
Ładowanie...

Asortyment Kakadu

Klienci sklepów Kakadu mają możliwość wyboru spośród wielu produktów zoologicznych; między innymi z kategorii takich jak:

 • Akwarystyka
 • Terrarystyka
 • Karmy dla psów
 • Karmy dla kotów
 • Karmy dla gryzoni
 • Karmy dla gadów i płazów
 • Karmy dla rybek
 • Rośliny akwariowe
 • Rośliny terrariowe
 • Akcesoria dla psów, kotów i małych ssaków
 • Literatura


Oprócz wyżej wymienionych kategorii Klienci sklepów kakadu mają też możliwość zakupu żywych zwierząt takich jak ryby, ptaki, gryzonie, gady czy płazy.

Aktualne promocje ukazują się regularnie, a okres ich trwania wynosi od kilku dni do nawet kilku tygodni. Więcej informacji dostępnych jest na oficjalnej stronie sklepu, pod adresem www.kakadu.pl.

 

Kakadu – marki własne

W ofercie sklepów Kakadu można znaleźć również produkty marek własnych takich jak:

 • Brylant– biały, betonitowy żwirek dla kotów
 • ONTARIO – karmy dla zwierząt


Sklepy Kakadu otwarte są zazwyczaj od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:00 lub 10:00 do 21:00 oraz w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00.

 

Kakadu – działania charytatywne

Kakadu współpracuje z wieloma Towarzystwami Opieki nad Zwierzętami, schroniskami dla zwierząt i innymi instytucjami, które dbają o dobro bezdomnych zwierząt. W sklepach stacjonarnych Kakadu udostępniane są również miejsca na prowadzenie zbiórek, a środki pieniężne uzbierane w taki sposób są przeznaczane na pomoc potrzebującym zwierzętom.

 

Historia Kakadu w Polsce

Kakadu powstało w 1999 r. Dziś posiada 42  sklepy stacjonarne zlokalizowane w centrach i parkach handlowych, a także sklep internetowy. W 2012 roku sieć otrzymała tytuł „DOBRA MARKA 2012 – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii Sklepów Zoologicznych. Siedziba główna sieci w Polsce znajduje się w Warszawie.

 

Sklepy Kakadu w portalu Kupino.pl

Serwis Kupino.pl dostarcza informacje na temat aktualnie trwających promocji i przecen w sieci sklepów Kakadu, a także udostępnia aktualne gazetki promocyjne i ulotki sklepu w wersji elektronicznej.

Kakadu gazetka

Wykaz aktualnych, nadchodzących i poprzednich gazetek promocyjnych sieci handlowej Kakadu. Przeglądnij naszą aktualną gazetkę promocyjną Kakadu obowiązującą od czw 18. 06. 2020 do śro 8. 07. 2020 i zaoszczędź na produktach ze swojej listy zakupów. Kupino.pl codziennie śledzi i aktualizuje dla Ciebie promocje sieci handlowych w całej Polsce. Nie wybrałeś niczego z gazetki promocyjnej sieci handlowej Kakadu? W kategorii Sklepy zoologiczne przygotowaliśmy dla Ciebie 3 gazetek promocyjnych 3 sieci handlowych, m.in. aktualną gazetkę promocyjną Ara, aktualną gazetkę promocyjną Kakadu, aktualną gazetkę promocyjną Maxi Zoo. Przeglądając i korzystając z gazetek promocyjnych na Kupino.pl sieci handlowej Kakadu oszczędzasz pieniądze, czas i chronisz środowisko.

# Kakadu gazetka, Kakadu kod rabatowy, Kakadu rabat, Kakadu oferta, Kakadu promocje, Kakadu ulotka

Ulubione sieci handlowe

Biedronka

Biedronka to sieć licząca ponad 2900 sklepów w ponad 1100 miastach na terenie całej Polski. Firma obecna jest na polskim rynku od ponad 20 lat…

Topaz

Firma powstała w 1993 roku w Sokołowie Podlaskim. To właśnie w tym mieście Zbigniew Paczóski - wówczas młody przedsiębiorca - założył swój pierwszy…

Kaufland

Kaufland to niemiecka sieć sklepów, należąca do grupy Schwarz. Sklepy zlokalizowane są na terenie Niemiec, Polski, Czech, Słowacji, Chorwacji…

Leroy Merlin

Pierwszy market Leroy Merlin w Polsce został otwarty w 1996 roku, w Piasecznie, niedaleko Warszawy. Obecnie na terenie Polski działa 60 sklepów…