Gazetki promocyjne i promocje
 1. Kupino.pl
 2. Sklepy zoologiczne gazetki
 3. Kakadu
Sklepy zoologiczne:

Kakadu gazetka

Kakadu gazetka
Kakadu gazetka
Kakadu gazetka
do śr. 1. 01
Kakadu gazetka
Kakadu gazetka
Kakadu gazetka
do śr. 1. 01
Ładowanie...

Asortyment Kakadu

Klienci sklepów Kakadu mają możliwość wyboru spośród wielu produktów zoologicznych; między innymi z kategorii takich jak:

 • Akwarystyka
 • Terrarystyka
 • Karmy dla psów
 • Karmy dla kotów
 • Karmy dla gryzoni
 • Karmy dla gadów i płazów
 • Karmy dla rybek
 • Rośliny akwariowe
 • Rośliny terrariowe
 • Akcesoria dla psów, kotów i małych ssaków
 • Literatura


Oprócz wyżej wymienionych kategorii Klienci sklepów kakadu mają też możliwość zakupu żywych zwierząt takich jak ryby, ptaki, gryzonie, gady czy płazy.

Aktualne promocje ukazują się regularnie, a okres ich trwania wynosi od kilku dni do nawet kilku tygodni. Więcej informacji dostępnych jest na oficjalnej stronie sklepu, pod adresem www.kakadu.pl.

 

Kakadu – marki własne

W ofercie sklepów Kakadu można znaleźć również produkty marek własnych takich jak:

 • Brylant– biały, betonitowy żwirek dla kotów
 • ONTARIO – karmy dla zwierząt


Sklepy Kakadu otwarte są zazwyczaj od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:00 lub 10:00 do 21:00 oraz w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00.

 

Kakadu – działania charytatywne

Kakadu współpracuje z wieloma Towarzystwami Opieki nad Zwierzętami, schroniskami dla zwierząt i innymi instytucjami, które dbają o dobro bezdomnych zwierząt. W sklepach stacjonarnych Kakadu udostępniane są również miejsca na prowadzenie zbiórek, a środki pieniężne uzbierane w taki sposób są przeznaczane na pomoc potrzebującym zwierzętom.

 

Historia Kakadu w Polsce

Kakadu powstało w 1999 r. Dziś posiada 42  sklepy stacjonarne zlokalizowane w centrach i parkach handlowych, a także sklep internetowy. W 2012 roku sieć otrzymała tytuł „DOBRA MARKA 2012 – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii Sklepów Zoologicznych. Siedziba główna sieci w Polsce znajduje się w Warszawie.

 

Sklepy Kakadu w portalu Kupino.pl

Serwis Kupino.pl dostarcza informacje na temat aktualnie trwających promocji i przecen w sieci sklepów Kakadu, a także udostępnia aktualne gazetki promocyjne i ulotki sklepu w wersji elektronicznej.

Kakadu gazetka

Wykaz aktualnych, nadchodzących i poprzednich gazetek promocyjnych sieci handlowej Kakadu. Przeglądnij naszą aktualną gazetkę promocyjną Kakadu obowiązującą od pt. 6. 12. 2019 do śr. 1. 01. 2020 i zaoszczędź na produktach ze swojej listy zakupów. Kupino.pl codziennie śledzi i aktualizuje dla Ciebie promocje sieci handlowych w całej Polsce. Nie wybrałeś niczego z gazetki promocyjnej sieci handlowej Kakadu? W kategorii Sklepy zoologiczne przygotowaliśmy dla Ciebie 5 gazetek promocyjnych 3 sieci handlowych, m.in. aktualną gazetkę promocyjną Kakadu, aktualną gazetkę promocyjną Maxi Zoo, aktualną gazetkę promocyjną Ara. Przeglądając i korzystając z gazetek promocyjnych na Kupino.pl sieci handlowej Kakadu oszczędzasz pieniądze, czas i chronisz środowisko.

# Kakadu gazetka, Kakadu kod rabatowy, Kakadu rabat, Kakadu oferta, Kakadu promocje, Kakadu ulotka

Ulubione sieci handlowe

Biedronka

Biedronka to sieć licząca ponad 2900 sklepów w ponad 1100 miastach na terenie całej Polski. Firma obecna jest na polskim rynku od ponad 20 lat…

Netto

Pierwszy sklep Netto w Polsce powstał w 1995 r. przy ul. Emilii Gierczak w Szczecinie. Firma ma obecnie 368 sklepów oraz 3 magazyny dystrybucyjne i…

IKEA

Sklepy IKEA to sieć zajmująca się głównie sprzedażą oraz produkcją mebli, ale także akcesoriów wystroju wnętrz; w ofercie znaleźć można produkty z…

Carrefour

Pierwszy oficjalny sklep stacjonarny Carrefour w Polsce został otwarty w 1997 roku, w Łodzi. Obecnie sieć na całym świecie zatrudnia prawie 400 000…