Gazetki promocyjne i promocje
 1. Kupino.pl
 2. Drogerie i perfumerie gazetki
 3. Drogerie Natura
Drogerie i perfumerie:

Drogerie Natura gazetka

Drogerie Natura gazetka
Drogerie Natura gazetka
Drogerie Natura gazetka
do śro 12. 08
Ładowanie...

Asortyment Drogerie Natura

Sieć sklepów może poszczycić się bardzo bogatą ofertą produktów – nie tylko drogeryjnych. Klienci mają możliwość zakupu takich towarów jak:

 • Perfumy
 • Kosmetyki
 • Szampony
 • Żele pod prysznic
 • Żele do twarzy
 • Toniki
 • Przybory do makijażu
 • Dermokosmetyki
 • Kosmetyki dla dzieci
 • Witaminy
 • Proszki do prania
 • Płyny do płukania tkanin


Oprócz sprzedaży stacjonarnej, sieć sklepów Drogerie Natura oferuje również możliwość zakupu produktów przez stronę internetową wraz z dostawą pod drzwi.

Aktualne promocje ukazują się regularnie, a okres ich trwania wynosi od kilku dni do nawet kilku tygodni. Więcej informacji dostępnych jest na oficjalnej stronie sklepu, pod adresem www.drogerienatura.pl.

 

Drogerie Natura – marki własne

W ofercie Drogerie Natura można znaleźć również produkty marek własnych takich jak:

 • Intimelle – płyny do higieny intymnej
 • KOBO Professional – kosmetyki do makijażu (cienie do powiek, błyszczyki itp.)


Drogerie Natura idąc z nurtem „Mobile first” mogą również pochwalić się swoją aplikacją mobilną Natura, dzięki której można zarejestrować się do programu lojalnościowego Klubu Natura bez względu na miejsce, w którym się jest. Co więcej, Kartę Klubu Natura można mieć zawsze przy sobie, gdyż dostępna jest w aplikacji mobilnej. Z poziomu aplikacji można też zarządzać saldem swoich punktów. Zgromadzone punkty można wymienić na nagrody z katalogu nagród lub wesprzeć fundację. W wygodny i przejrzysty sposób prezentowane są również najnowsze promocje. Aplikacja doprowadzi Klientów również do najbliższej drogerii w aktualnej lokalizacji. Na ekranie urządzeń mobilnych dostępne są również najnowsze produkty.

Drogerie Natura otwarte są w godzinach od 9:00 do 21:00 poniedziałku do soboty (oraz w niedziele handlowe).

 

Historia Drogerie Natura w Polsce

Pierwsze sklepy tego typu powstały w Warszawie w roku 1997. Do roku 2002 pod nazwą Drogerie Natura zaczęło działalność 459 sklepów, z czego 400 było sklepami franczyzowymi. W 2006 po przejęciu spółki przez IWP International, firma zmieniła sposób działania oraz wystrój sklepów przechodząc stopniowo z rozwoju małych sklepów franczyzowych na budowę mniejszej liczby salonów, ale o większej powierzchni. Wartość sprzedaży firmy w latach 2005/2006 wyniosła ok. 216 mln zł, dzięki czemu stała się drugą pod względem wielkości tego rodzaju siecią w Polsce (zaraz po Rossmannie). Siedziba główna sieci w Polsce znajduje się w Łodzi.

Pobierz mobilną aplikację Natura, aby być na bieżąco z aktualnymi promocjami i przecenami! Więcej informacji dostępnych jest na oficjalnej stronie Drogerie Natura: www.drogerienatura.pl.

 

Drogerie Natura w portalu Kupino.pl

Serwis Kupino.pl dostarcza informacje na temat aktualnie trwających promocji i przecen w sieci sklepów Drogerie Natura, a także udostępnia aktualne gazetki promocyjne i ulotki sklepu w wersji elektronicznej.

Drogerie Natura gazetka

Wykaz aktualnych, nadchodzących i poprzednich gazetek promocyjnych sieci handlowej Drogerie Natura. Przeglądnij naszą aktualną gazetkę promocyjną Drogerie Natura obowiązującą od czw 30. 07. 2020 do śro 12. 08. 2020 i zaoszczędź na produktach ze swojej listy zakupów. Kupino.pl codziennie śledzi i aktualizuje dla Ciebie promocje sieci handlowych w całej Polsce. Nie wybrałeś niczego z gazetki promocyjnej sieci handlowej Drogerie Natura? W kategorii Drogerie i perfumerie przygotowaliśmy dla Ciebie 14 gazetek promocyjnych 21 sieci handlowych, m.in. aktualną gazetkę promocyjną Delko Otto, aktualną gazetkę promocyjną Avon, aktualną gazetkę promocyjną Drogerie Natura. Przeglądając i korzystając z gazetek promocyjnych na Kupino.pl sieci handlowej Drogerie Natura oszczędzasz pieniądze, czas i chronisz środowisko.

# Drogerie Natura gazetka, Drogerie Natura promocje, Drogerie Natura gazetka promocyjna, Drogerie Natura nowa gazetka, Drogerie Natura kod rabatowy, Drogerie Natura gazetka aktualna

Ulubione sieci handlowe

Topaz

Firma powstała w 1993 roku w Sokołowie Podlaskim. To właśnie w tym mieście Zbigniew Paczóski - wówczas młody przedsiębiorca - założył swój pierwszy…

Carrefour

Pierwszy oficjalny sklep stacjonarny Carrefour w Polsce został otwarty w 1997 roku, w Łodzi. Obecnie sieć na całym świecie zatrudnia prawie 400 000…

Netto

Pierwszy sklep Netto w Polsce powstał w 1995 r. przy ul. Emilii Gierczak w Szczecinie. Firma ma obecnie 368 sklepów oraz 3 magazyny dystrybucyjne i…

Jysk

W Polsce JYSK istnieje od 2000 roku, obecnie zatrudnia ponad 2200 osób na terenie całego kraju. Główna siedziba mieści się w Gdańsku. Warto…